Wsparcie rzemiosła dolnośląskiego

  • -

Wsparcie rzemiosła dolnośląskiego

Kategoria:Aktualności

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza realizuje we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zadanie wsparcia dolnośląskiego rzemiosła. Celem zadania jest promocja rzemiosła poprzez przygotowanie bazy danych materiału informacyjno –promocyjnego dla

platformy internetowej   inwentaryzującej i prezentującej dolnośląskie zakłady rzemieślnicze i ich ofertę. Docelowo ma to być 1500 zakładów. 

W załączeniu  szablon wizytówki. Prosimy Zakłady rzemieślnicze o przesłanie swojego adresu mailowego na adres: : k.pilat@izba.wroc.pl . Mail zwrotny będzie z elektronicznym  formularzem, który można będzie wypełnić  i odesłać. Ci z rzemieślników, którzy nie dysponują pocztą elektroniczną, proszeni są o wypełnienie tych formularzy i przesłanie w formie skanu, faxu, pocztą lub osobiście. Na wizytówkach zaplanowano 3 zdjęcia przedstawiające zakład – mogą to być pomieszczenia, osoby pracujące, produkty lub usługi. Prosimy o dostarczenie zdjęć w każdej możliwej formie, najlepiej elektronicznie. Dołączamy również druk zgodę na wykorzystanie wizerunku (zdjęć). 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w powyższym projekcie.Prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy w terminie do 30 września 2017 r.Bardzo prosimy o kontakt z osobami, które te dane zbierają:

  • Krzysztof Piłat Dolnośląska Izba Rzemieślniczatel. 071 344 86 91 w. 25e-mail: k.pilat@izba.wroc.pl 
  • Marek Zygmunttel. 071 344 86 91 w. 29e-mail: m.zygmunt@izba.wroc.pl

Wzór zgody na wykorzystanie danych….doc

Wzór formularzapdf