Usługi Ogólnobudowlane-Kozakowski Artur

Usługi Ogólnobudowlane- Kozakowski Artur

Usługi Ogólnobudowlane Artur Kozakowski powstał w roku 1991. Zakładając firmę miałem już wieloletnie doświadczenie, pracowałem w dużych przedsiębiorstwach. W tych przedsiębiorstwach przeszedłem drogę od robotnika budowlanego po kierownika budowy. Po latach w państwowym przedsiębiorstwie postanowiłem założyć własny zakład. Początkowo była to jednoosobowa firma i zajmowała się pracami które nie były zbyt skomplikowane i nie wymagały też dużego nakładu pracowników. W miarę rozwoju rynku pracy powiększyła się też moja firma. Musiałem zwiększyć zatrudnienie pracowników, jak i dokonać zakupu specjalistycznych maszyn.

Od 1992 roku w Moim zakładzie znajduje zatrudnienie od 10 do 30 pracowników. Z uwagi na bardzo wymagający rynek prac budowlanych. Moja firma rozszerzyła swoją działalność na wszystkie dziedziny związane z budownictwem.

Zakres naszych prac obejmuje:

  • Roboty betoniarsko – zbrojarskie,
  • Budowę domów jednorodzinnych i wielorodzinnych,
  • Roboty murarskie i tynkarskie,
  • Roboty wykończeniowe (malowanie, tapetowanie, układanie gładzi tynkowych i płyt gipsowo – kartonowych),
  • Roboty izolacyjne materiałami firmy Deitermann,
  • Mała architektura (układanie kostki brukowej).


Zakres prac dotyczących instalacji elektrycznych, wod.-kan., gazowych powierzamy Zakładom współpracującym z nami i wyspecjalizowanych w danych mediach. Chciałbym jeszcze dodać, że od początku powstania Mojego Zakładu jestem Członkiem Cechu Budowlanego

Mapka i Kontakt

Wrocław 54-061

Starobielawska 26 c

kom. 607-175-282

tel.(71) 354-22-48

e-mail: artur.k01@vp.pl