Monthly Archives: marzec 2022

  • -

Świąteczna przerwa w pracy Biura Cechu

Kategoria:Aktualności

Biuro Cechu informuje o świątecznej przerwie w pracy, która będzie miała miejsce od Wielkiego Piątku, tj. 15 kwietnia do wtorku, 19 kwietnia 2022 roku włącznie.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt na telefon awaryjny pod numer 501 210 860.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy Państwa ponownie od środy 20 kwietnia 2022 roku.

Z poważaniem

Biuro Cechu 


  • -

Uwaga, w dniach 10-11 marca 2022 r. Biuro Cechu nieczynne

Szanowni Cechowicze

Informujemy, że w dniach 10 oraz 11 marca 2022 roku, Biuro Cechu będzie nieczynne. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy dopiero od 14 marca.

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.


  • -

UWAGA!!! – OBOWIĄZKOWE BADANIA REPREZENTATYWNOŚCI

WAŻNE!!!

SZANOWNI PAŃSTWO

 

PRZYPOMINAMY, ŻE ŚRODA TJ. 30 MARCA 2022 ROKU JEST OSTATNIM DNIEM W KTÓRYM MOŻNA PRZESŁAĆ DO BIURA CECHU WYPEŁNIONE FORMULARZE BADANIA REPREZENTATYWNOŚCI  NA 2022 ROK.

Po tym terminie nastąpi wysyłka wszystkich materiałów, za jakie odpowiada w badaniu każdy zrzeszony w Cechu Przedsiębiorca, do Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej.

BADANIA REPREZENTATYWNOŚCI odbywają się  raz na  4-5 lat, co oznacza, że większość z Państwa zna już temat i wie,  że udział w nich jest obowiązkowy.

KAŻDY WYPEŁNIONY FORMULARZ MUSI BYĆ OSTEMPLOWANY PAŃSTWA FIRMOWĄ PIECZATKĄ ORAZ MUSI BYĆ CZYTELNIE PODPISANY.

Tak przygotowane formularze prosimy wysłać na adres sekretariat@crzb.com.pl  lub osobiście przynieść do Biura Cechu przy ul. Św. Antoniego 23, I piętro, codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy Biura tj. od 7.00 do 15.00.

 

 

Dziękujemy za uwagę

 


  • -