Monthly Archives: listopad 2017

  • -

MACIEJ SROKA DELEGAT CRZB

Kategoria:Aktualności

Biuro Cechu Rzemiosł Budowlanych informuje, że z ramienia Zarządu Cechu desygnację  do Ogólnopolskiej Komisji Branżowej Związku Rzemiosła Polskiego otrzymał p. MACIEJ SROKA Inauguracyjne Posiedzenie ww .Komisji odbędzie się dnia 13 grudnia 2017 r. w Warszawie. Jednym z punktów porządku obrad będzie przedstawienie propozycji tematów

„Zobacz więcej”


  • -

Pielgrzymka do Kalisza

Kategoria:Aktualności

Cech Rzemiosł Budowlanych serdecznie zaprasza rzemieślników, emerytów i rencistów wraz z rodzinami do udziału w 1-dniowej I Pielgrzymce Rzemiosła Dolnośląskiego do  Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu.Wyjazd z Wrocławia godz.7.00 sprzed budynku Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu, pl. Katedralny 14. 

„Zobacz więcej”

  • -

  UROCZYSTOŚĆ WIGILIJNA – 15.12.2017 r.

Kategoria:Aktualności

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Cechu Rzemiosł Budowlanych bardzo serdecznie  zaprasza Członków Cechu oraz emerytów i rencistów na uroczystość Wigilijną, która odbędzie się  dnia 15 grudnia 2017 roku (piątek) o godzinie 16.00  przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu.

„Zobacz więcej”


  • -

Dwudniowe bezpłatne warsztaty

Kategoria:Aktualności

Związek pracodawców Dolnośląscy Pracodawcy w partnerstwie z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy zaprasza na organizowane w ramach programu EURES TriRegio, integrującego rynki pracy i edukacji w Trójkącie Państw, dwudniowe bezpłatne warsztaty dla Pracodawców z zakresu dualnego kształcenia zawodowego. Celem warsztatów jest poznanie aktualnych przepisów dotyczących organizacji praktycznego nauczania u pracodawców, systemu kształcenia dualnego w Niemczech i Polsce oraz zapoznanie się z obecnymi możliwościami włączenia się do procesu kształcenia zawodowego. Zaowocuje to wzmocnieniem świadomości o stanie i zmianach transgranicznego rynku pracy oraz zwiększeniem wiedzy pracodawców na temat usług i możliwości płynących ze współpracy z programem EURES. 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 24 listopada 2017 roku. 

Warsztaty odbędą się w terminie od 4.XII.2017r. do 5.XII.2017r. 

Zaproszenie na warsztaty pdf


  • -

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA DO KALISZA – 2.XII.2017 r.( SOBOTA )

Kategoria:Aktualności

Cech Rzemiosł Budowlanych serdecznie zaprasza rzemieślników ,emerytów i rencistów wraz z rodzinami do udziału w 1-dniowej  pielgrzymce na uroczystą Mszę Świętą do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Planowany wyjazd z Wrocławia- godz.7.00 Uroczysta msza- godz.11.00 .

„Zobacz więcej”


  • -

Mikołaj

Kategoria:Aktualności

Zarząd Cechu Rzemiosł Budowlanych informuje, iż dnia 05.12.2017r.,o godzinie 17:00 w klubie ,,Promyk’’ przy ul. Ścinawskiej 20 we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z Mikołajem dla dzieci naszych rzemieślników w wieku do 14 lat.

„Zobacz więcej”


  • -

MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH RZEMIEŚLNIKÓW

Kategoria:Aktualności

Uprzejmie informuję, że tegoroczna Msza św. w intencji zmarłych rzemieślników, członków Cechów Wrocławskich będzie sprawowana w niedzielę 19 listopada br. o godz. 9.45 nie jak dotychczas w kościele p.w. św. Idziego, ale po raz pierwszy w Katedrze Wrocławskiej. Będzie jej przewodniczył Duszpasterz

„Zobacz więcej”

  • -

Kategoria:Aktualności

Biuro Cechu zwraca się ponownie z prośbą o wypełnienie przesłanych mailem ankietna temat działalności Cechu

Ankieta również do pobrania w załączeniu, można ją wypełnić komputerowo. Wypełnione ankiety prosimy odsyłać na adres e-mail:sekretariat@crzb.com.pl

Pobierz ankiete


  • -

Kategoria:Aktualności

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Śp. JÓZEFA PAPROCKIEGO

W latach 1966-1980 właściciela Zakładu Blacharsko-Dekarskiego.

W roku 2015  na wniosek Cechu Rzemiosł Budowlanych śp. p. Józef Paprocki otrzymał złoty Medal imienia Jana Kilińskiego „Za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego”

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dnia 4 listopada 2017 r.(sobota) o godz. 11:10 w kaplicy na Cmentarzu Osobowickim.

Wyrazy Głębokiego współczucia 

    Rodzinie 

      składa

Zarząd, pracownicy oraz członkowie Cechu Rzemiosł Budowlanych  we Wrocławiu.