Przedsiębiorstwo „SOWA” Maciej Sroka

Przedsiębiorstwo "SOWA" Maciej Sroka – domy z bali

 

    Jesteśmy rodzinną firmą od pokoleń zajmującą się sprzedażą drewna i jego  wyrobów, począwszy od tarcicy, więźby dachowej, przez drewno budowlane, deski podłogowe, podbiciowe, architekturę i meble ogrodowe, aż po domy drewniane rekreacyjne, letniskowe oraz całoroczne.

Firma zajmuje się:

– Produkcją drewnianych elementów dla budownictwa 

– Handlem drewnem i jego wyrobami

– Usługami wznoszenia wszelkich konstrukcji drewnianych

Specjalizujemy się w budowie Domów Drewnianych i Domów z Bali.

 Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele trudniejszych warunkach klimatycznych.

 Stosowany przez nas materiał – drewno jest wyjątkowo przyjazny dla człowieka. Dzięki niemu domy przez nas oferowane posiadają niepowtarzalny klimat, są ciepłe zimą, przyjemnie chłodne latem. Ich wnętrze jest przytulne i zdrowe. Domy te żyją własnym życiem, "oddychają", każdy z nich posiada własną duszę.


 Nasza firma oferuje nie tylko zwykłe wyroby ale również to co dają one człowiekowi – zdrowie i czerpanie pozytywnej energii z otaczającego nas piękna natury zaklętego w drewnie.

Jakość naszych wyrobów i usług potwierdza otrzymanie między innymi nagrody głównej w kategorii Budownictwa Drewnianego na Międzynarodowych Targach Budowlanych InterRes Home Building 2005 w Rzeszowie (za łączenie doświadczenia regionalnego rynku budownictwa drewnianego z nowoczesnością).

Otrzymaliśmy również wyróżnienia na tegorocznych Podkarpackich Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów w Rzeszowie MTR 2006 (za technologię i prezentowany dom z bali). 

Przestrzeganie zasad tradycyjnego budownictwa drewnianego poświadcza przynależność do Cechu Rzemiosł Budowlanych.

Właściciel Firmy Maciej Sroka został Laureatem nagrody Rzemieślnik Roku 2011 i został odznaczony Honorową Odznaką Rzemiosła przyznawaną przez Prezydium Związku Rzemiosła Polskiego.

Mapka i Kontakt

Domasław 55-040

ul. Wrocławska 20/3 

kom. 606-480-015

e-mail: domy-sowa@go2.pl

drewdomy-sowa.pl